Haber

AK Partili İnan’dan “Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında birleşelim” mesajı

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Eyyüp Kadir İnan, “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, millet iradesini zincire vuran, vesayet ve Fetullahçı Terör Örgütü’ne son veren liderdir” dedi. söz konusu.

Belirsiz seçim sonuçlarına göre İzmir’den milletvekili seçilen İnan, ikinci cumhurbaşkanlığı seçimine sayılı günler kaldığını ve halkın sandık başına gittiğinde sandıkta sadece iki aday göreceğini hatırlattı.

Adaylardan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “dışarda bırakılan, hakları gasp edilen, unutulan milyonların sesi” olduğunu belirten İnan, şunları kaydetti:

“Cumhurbaşkanımız yatırımları sadece belli illere değil, bölgelere değil 7 bölgeye 81 ile kazandırdı. Hastaneleri, okulları, kamu kurumlarını yenileyip hizmet kapısına çeviren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milletin ve Fetullahçı Terör Örgütünün iradesini zincire vuran vesayet, Türkiye’yi köprülerle, otoyollarla birleştiren, ayrılıklara ve mesafelere son veren, din, dil, ırk, mezhep, cinsiyet ayrımlarının hepsini ayaklar altına almış bir lider. Terörle mücadeleyi en üst düzeye çıkarıp harekatı sınır ötesine taşıyan lider Kıbrıs’ta, Doğu Akdeniz’de ve Karadeniz’de ülkemizin çıkarlarını savunan lider ‘Dünya ondan büyüktür’ diyen cumhurbaşkanı. BM kürsüsüne beş’ çıkıyor ve adaletsiz dünyada yeni bir adil sistem istiyor. Karabağ’ı özgürleştiren lider. Gelin bu liderin yanında olalım. Hadi Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında birleşelim.”

haber-turhal.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu